Id kategorii - 45
Itemid - 295
view - category
id - 78
referer -
uri - /rodzinna-aktywno-fizyczna
boś

ZOBACZ

Programy
i kampanie Fundacji

WSZYSTKIE TREŚCI NA PORTALU POWSTAJĄ WE WSPÓŁPRACY Z WIODĄCYMI OŚRODKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI

pointer_zobaczZdrowo jem, więcej wiem!
projekt edukacyjny

pointer_zobaczPostaw na słońce
konkurs badawczy

pointer zobaczTradycyjny sad
konkurs grantowy

pointer zobaczFilmeko
konkurs filmowy

pointer zobaczAkademia Fundacji BOŚ
konkurs grantowy

Więcej…

Aktualna kampania

PG baner strona APZ

Piramida zdrowego
żywienia

Zobacz co kryje się pod każdym
piętrem piramidy

boś

Postaw na Słońce

PNS 7 logo

Proszę zarejestrować się w serwisie przed zapiseaniem się na listę wysyłkową.
No account yet? Register

Rodzinna aktywność fizyczna

O potrzebie aktywności fizycznej w rodzinie

o_potrzebie_aktywnosci_fizycznej_w_rodzinieUpowszechnianie kultury fizycznej, aby stała się stałym elementem codziennego życia, powinno uwzględniać szeroko rozumianą działalność wychowawczą, rozpoczynającą się już od dzieciństwa i trwająca przez całe życie. Jedną z głównych ról w tym procesie odgrywa rodzina.

Czytaj więcej...

 

Zabawy na podwórku

zabawy_na_podworkuPamiętasz, jak przyjemnie było się bawić po szkole na podwórku? Przypominamy ten beztroski czas i proponujemy kilka prostych, ale wciągających zabaw, do których zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców.

Czytaj więcej...

 

Zabawy z piłką

zabawy_z_pilkaOd najmłodszych lat dzieci uwielbiają zabawy i gry z piłkami. Proponujemy kilka gier, w trakcie których cała rodzina może się świetnie bawić, spędzając wspólnie czas na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

 

Zabawy w wodzie, w rękawkach

zabawy_w_wodzieKontakt z wodą - zabawy, gry i pływanie - uodparniają organizm dziecka, umożliwiają zdobycie nowych doświadczeń i przełamują barierę strachu. Zachęcamy więc rodziców i dzieci do wspólnych zabaw w wodzie, dzięki którym te ostatnie już od najmłodszych lat mogą oswajać się z tym niezwykłym żywiołem

Czytaj więcej...

 

Zabawy ze skakankami

zabawy_ze_skakankamiWbrew pozorom skakanki nie są przeznaczone tylko dla dziewczynek - bardzo często skakanki używane są w treningu sportowym na przykład bokserów. Zapraszamy dzieci i rodziców do zabaw i ćwiczeń ze skakankami

Czytaj więcej...

 

Zabawy z kółeczkiem ringo

zabawy_z_koleczkiem_ringoPrzekonaj się, ile radości może przynieść zabawa zapomnianym już nieco kółeczkiem ringo! Przedstawiamy kilka gier dla Małych i Dużych, czyli rodziców z dziećmi.

Czytaj więcej...

 

Zabawy w lesie

zabawy_w_lesieLas to wspaniałe środowisko do wspólnych zabaw i rekreacji, jak również obserwacji przyrodniczych. Rodzicom i dzieciom proponujemy kilka zabaw, które zwłaszcza wiosną, po długiej zimie, wspaniale dotlenią organizm i rozruszają całe ciało.

Czytaj więcej...

 

Kalkulator zdrowia dziecka

Kalkulator zdrowia dziecka

Diety w rytmie fit
Higieniczna Kuchnia - W Polsce wciąż wolimy jadać w domu niż na mieście. Być może dlatego, że wyjście do restauracji traktujemy jako coś specjalnego i rezerwujemy na szczególne okazje. A może dlatego, że boimy się żywności niewiadomego pochodzenia i zatruć pokarmowych? Jednak musimy zdawać sobie sprawę, że większe niebezpieczeństwo zatrucia czyha na nas we własnej kuchni!