Id kategorii - 2
Itemid - 961
view - article
id - 2533
referer -
uri - /polityka-prywatnosci
boś

ZOBACZ

Programy
i kampanie Fundacji

WSZYSTKIE TREŚCI NA PORTALU POWSTAJĄ WE WSPÓŁPRACY Z WIODĄCYMI OŚRODKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI

pointer_zobaczZdrowo jem, więcej wiem!
projekt edukacyjny

pointer_zobaczPostaw na słońce
konkurs badawczy

pointer zobaczTradycyjny sad
konkurs grantowy

pointer zobaczFilmeko
konkurs filmowy

pointer zobaczAkademia Fundacji BOŚ
konkurs grantowy

Więcej…

Aktualna kampania

PG baner strona APZ

Piramida zdrowego
żywienia

Zobacz co kryje się pod każdym
piętrem piramidy

boś

Postaw na Słońce

PNS 7 logo

Proszę zarejestrować się w serwisie przed zapiseaniem się na listę wysyłkową.
No account yet? Register

Polityka prywatności

Strona internetowa www.aktywniepozdrowie.pl jest prowadzona przez Fundację Banku Ochrony Środowiska (FBOŚ) w celu kompleksowej edukacji dotyczącej zdrowego stylu życia, a w szczególności zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych informacji.

Informacje zamieszczone na stronie:

  • są o charakterze ogólnym i nie mogą być wykorzystywane do rozwiązywania konkretnych problemów jednostek;
  • nie zawsze wyczerpują poruszane tematy;
  • nie mogą być traktowane jako porady specjalistyczne (jeśli chcesz skorzystać ze szczegółowej porady powinieneś zgłosić się do odpowiedniego specjalisty).

W witrynie podane są linki do innych stron internetowych. FBOŚ nie bierze odpowiedzialności za zawarte tam informacje oraz nie zawsze popiera opinie i stanowiska zawarte na tych stronach.

Na stronie znajdują się łącza do witryn wielu instytucji oraz organizacji. FBOŚ nie zaleca korzystania z nich oraz nie przyjmuje jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność informacji dostępnych w takich witrynach.

Na stronie www.aktywniepozdrowie.pl nie są publikowane reklamy, a FBOŚ nie poleca żadnych produktów lub usług polecanych na innych stronach, które zawierają łącza do strony www.aktywniepozdrowie.pl.

Warunki wykorzystywania treści ze strony www.aktywniepozdrowie.pl

Zawartość strony internetowej www.aktywniepozdrowie.pl może być wykorzystywana i rozpowszechniana pod warunkiem spełnienia określonych wymagań:

  • Nazwy „Aktywnie po zdrowie" oraz Fundacja Banku Ochrony Środowiska ani materiały opracowane przez FBOŚ nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych lub celach przynoszących zyski;
  • Treść materiałów nie może być modyfikowana;
  • W przypadku publikacji tekstów i innych materiałów zamieszczonych na stronie www.aktywniepozdrowie.pl należy powołać się na adres www.aktywniepozdrowie.pl;
  • Jeżeli publikacja na stronie www.aktywniepozdrowie.pl powstała we współpracy z inną organizacją, również nazwa tej organizacji powinna się pojawić w odnośniku.

Kalkulator zdrowia dziecka

Kalkulator zdrowia dziecka

Diety w rytmie fit
Higieniczna Kuchnia - W Polsce wciąż wolimy jadać w domu niż na mieście. Być może dlatego, że wyjście do restauracji traktujemy jako coś specjalnego i rezerwujemy na szczególne okazje. A może dlatego, że boimy się żywności niewiadomego pochodzenia i zatruć pokarmowych? Jednak musimy zdawać sobie sprawę, że większe niebezpieczeństwo zatrucia czyha na nas we własnej kuchni!